Novinky

Stáří pneumatik

11.10.2016

Vyjádření od výrobce pneu NOKIAN V poslední době se stále častěji hovoří o životnosti pneumatik pro osobní vozidla. Výrobci pneumatik zastávají stanovisko, že pneumatika si zachovává své původní technické vlastnosti po dobu pěti let, pokud je správně skladována a není užívána v provozu. …

Označení pneumatik

03.04.2014

EU předpisy o označení pneumatik V důsledku těchto předpisů musí výrobci pneumatik vykazovat stupeň účinnosti úspory paliva a výkon přilnavosti na mokrých vozovkách včetně stupně hlučnosti a valivého odporu ohledně pneumatik typu C1, …

NOVÁ BEZKONTAKTNÍ MYČKA

13.04.2013

NOVINKA V SAMOOBSLUŽNÉM MYTÍ  BEZ HOUBY A BEZ KARTÁČŮ !!! Ve vodě je jemný prášek, který pod tlakem ve vapce funguje místo houby. MYČKA POUŽÍVÁ DESTILOVANOU VODU!!! Nezanechává za sebou po zaschnutí bílé kapky . HORKÝ VOSK!!! Vysoký lesk a dlouhodobá ochrana. Snadnější další mytí.

NASTŘELOVÁNÍ HŘEBŮ DO ZIMNÍCH PNEU

19.02.2013

Jsme první pneuservis v Ostravě, který umí nastřelovat hřeby do zimních pneumatik! Jezdíte pravidelné na těžce dostupné místa a nechcete pokaždé nasazovat řetězy? Pak je jediná pohodlná možnost - pneu s pohyblivými ocelovými hroty.

ČIDLA TLAKU V PNEU

19.02.2013

Jediní na Ostravsku se vám umíme postarat o čidla tlaku v pneumatikách.  Výměna za nové, přečipování, kontrola funkčnosti.

Kontaktní formulář
  • Položky označené * jsou povinné.
Menu Nabízíme